Krzysztof Czyżykiewicz

Trener Google Ads & Analytics

Krzysztof Czyżykiewicz

Krzysztof Czyżykiewicz

Certyfikowany ekspert w zakresie reklamy Google Ads i Google Analytics specjalizujący się w marketingu efektywnościowym.

Na co dzień pomaga firmom zrozumieć wpływ Google na ich biznes jako elementu holistycznej strategii obecności online. Posiada doświadczenie we współpracy z firmami z branży finansowej, usługowej, e-commerce, wśród nich: Santander Consumer Bank, Yves Rocher, Money.pl, Neonet, Grupa Goldenmark. Przez Internet sprzedawał już wszystko. Współzałożyciel agencji Orange Juice, która jest Partnerem Google Premium, utrzymującej skuteczność kampanii reklamowych w gronie najlepszych w Polsce.

Zdobytym doświadczeniem i wiedzą chętnie dzieli się  na autorskich szkoleniach Google Ads & Google Analytics pokazując w praktyce najlepsze wykorzystanie narzędzi Google i ich wpływ na biznes klientów. Prelegent i trener w ramach programów Google: Internetowe Rewolucje, Programu Certyfikowanych Trenerów Google 2014-2018. Wykładowca i szkoleniowiec na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Skontaktuj się teraz

Skontaktuj się z nami


    *pola obowiązkowe

    Dziękujemy za Twoją wiadomość!

    Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

    trener-google-adwords-krzysztof-czyykiewicz-orange-juice-agencja-sem-wrocaw