Najbliższe szkolenie Google Analytics: 13-14 czerwca 2019 r.Dowiedz się więcej

Szkolenia dla firm

Opis usługi

Szkolenia dla firm to okazja, żeby nauczyć się najlepszych sposobów reklamy w internecie od wieloletnich praktyków Google Ads & Analytics.

Każde szkolenie dla firm przygotowywane jest indywidualnie. Zapewnia to, że przekazane informacje będą dotyczyły dokładnie tego, czego potrzebujesz Ty i Twoja firma.

Na szkoleniach dla firm z Google Ads dowiesz się, jak skutecznie reklamować się w internecie. Poznasz Google jako miejsce wielu możliwości reklamy: dzięki reklamie w wyszukiwarce, graficznej oraz na YouTubie, przez Gmail, remarketing czy reklamę produktową.

Szkolenia dla firm z Google Analytics to możliwość poznania sposobu na prowadzenie skutecznego marketingu i zrozumienie swoich klientów. Odkryjemy przed Tobą możliwości Google Analytics i ich praktyczne zastosowanie.

Każde ze szkoleń dla firm to łącznie 14 godzin ćwiczeń wypełnionych praktycznymi przykładami użycia Google Ads & Analytics. Zapisz się, jeżeli poszukujesz dużej porcji wiedzy i sprawdzonych rozwiązań.

Dowiedz się więcej o szkoleniach:

 

Skontaktuj się teraz

Opinie naszych klientów

Szkolenie Google Ads: Tematyka (…) ustrukturyzowana, zakres wiedzy bardzo obszerny, wyważone połączenie teorii i praktyki, przeplatane interesującymi case’ami, przykładami, multimediami i ćwiczeniami, (…). Interakcja z prowadzącym i innymi uczestnikami. Super organizacja szkolenia: sala, wyposażenie i catering bez zarzutu. Bardzo polecam. Na prawdę efektywnie spędzone dwa dni, które z pewnością zaowocują.

Joanna Kryszko,
Online Marketing Associate w Ernst & Young

Szkolenie z Google Analytics w Orange Juice było bardzo dobrym wyborem. Program szkolenia był świetnie przygotowany […]. Dużo przykładów pozwoliło lepiej zrozumieć tę tematykę. Jak dla mnie atutem było to, że warsztaty realizowane były w bardzo małej grupie.
Podsumowując, szkolenie było bardzo owocne i dostarczyło mi pokaźnej dawki wiedzy.

Joanna Ratajczak,
Fordata.pl

Współpraca z Orange Juice przy organizacji szkolenia z dla naszego zespołu przebiegała sprawnie i rzeczowo […]. Specjaliści z Orange Juice nastawieni byli na poznanie nas jako Klienta, tak aby dostosować szkolenie do naszych potrzeb i oczekiwań. Zaowocowało to przeprowadzeniem cyklu profesjonalnych zajęć, które w znaczący sposób podniosły wiedzę i kompetencje naszych pracowników.

Anna Walicka,
Dyrektor Biura Zarządu

Szkolenie prowadzone przez Orange Juice można sprowadzić do krótkiego stwierdzenia: dobra inwestycja. Przede wszystkim pokazało jak duże były nasze braki wiedzy w zakresie reklamy online, nie wspominając o praktyce.

Sebastian Zadrożny,
Specjalista ds. sprzedaży Kseromax 

Dziękujemy firmie Orange Juice za profesjonalnie przeprowadzone szkolenie w bardzo miłej atmosferze, rzetelne wyjaśnianie naszych zapytań i solidną pomoc w rozwiązywaniu zawiłości GA.

Marek Foryś,
Właściciel Laza.pl

Samo szkolenie było przeprowadzane w oparciu o dane z naszego GA, a prowadzący starał się odpowiadać na każde pytanie wyczerpująco, co pozwoliło nam znaleźć wiele odpowiedzi na pytania: Jak to zrobić w GA?. Uważamy, że wzięcie udziału w tym szkoleniu to jedna z naszych lepszych ostatnich decyzji.

Tomasz Suchanek,
Dobryslownik.pl

Dwa dni pełne inspirujących rozwiązań i ciekawych strategii sprzedażowych. Tak można podsumować szkolenie przeprowadzone przez Orange Juice, poruszające zagadnienia z obszarów Ads i Analytics w całości dedykowane menedżerom.

Paweł Płatek
Uniwersytet Warszawski

Świetne szkolenie! Naprawdę godne polecenia. Podejście sympatycznego prowadzącego jest profesjonalne i pomocne. Poza planem szkolenia jest możliwość dowiedzenia się interesujących dla siebie ciekawostek. Cenię sobie indywidualne podejście. Atmosfera na szkoleniu jest szalenie przyjemna i lekka, co pozwala w skupieniu chłonąć wiedzę w bardzo produktywny sposób.

Leszek Wiśniewski,
Właściciel Auto Franpol

W trakcie realizacji kursów Orange Juice, stosuje skuteczne i innowacyjne techniki treningowe, pozwalające poznać środowisko narzędzi Google w praktyce […]. Podsumowując, możemy zarekomendować Orange Juice jako godnego zaufania partnera w realizacji profesjonalnych szkoleń biznesowych.

Dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha,
Kierownik Działu Obsługi Projektów Rozwojowych, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Temat arcyciekawy, materiał bardzo rozległy, prowadzący dobrze przygotowany. Szkolenie uświadomiło mi, że bardzo wiele informacji możemy wyciągać bezpośrednio z GA, co może pomóc w ustalaniu strategii marketingowych, zakupowych i w analizach.

Jakub Jóźków,
Shop Manager, Expondo.pl

Znakomite, ciekawe szkolenie! Dostałam wielką dawkę znakomicie przedstawionej wiedzy Google. Bardzo dobra atmosfera, dzięki temu dużo łatwiej przyswoić materiał. Zaskoczyło mnie, jak dużo było praktycznych zajęć, dzięki którym od razu można było wszystko przetrenować. Dla mnie to szczególnie cenne. Oprócz tego trener chętnie przedstawiał ciekawostki i odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam!

Agata Perlińska,
Właścicielka Make It Easy

Świetne szkolenia, bardzo polecam!

Ewa Mądry,
Santander Consumer Bank

Zobacz referencje

 • Szkolimy praktycznie

  warsztaty z praktycznymi ćwiczeniami na komputerze i z najlepszymi praktykami Google. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez możliwości Google Ads & Analytics.

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie

  przeszkoliliśmy już ponad 1067 osób, zapewniając odpowiedź na każde pytanie z zakresu Google Ads & Analytics. Szkolenia zostały stworzone w oparciu o nasze doświadczenie, współpracę z klientami z wielu branż i o różnej skali działalności.

 • Maksymalizujemy efekty

  pomagamy we wzroście przychodów dzięki odpowiedniemu zarządzaniu reklamami przez Google Ads i analizowanie dotychczasowych wyników w Google Analytics.

 • Szkolimy praktycznie

  warsztaty z praktycznymi ćwiczeniami na komputerze i z najlepszymi praktykami Google. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez możliwości Google Ads & Analytics.

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie

  przeszkoliliśmy już ponad 1067 osób, zapewniając odpowiedź na każde pytanie z zakresu Google Ads & Analytics. Szkolenia zostały stworzone w oparciu o nasze doświadczenie, współpracę z klientami z wielu branż i o różnej skali działalności.

 • Maksymalizujemy efekty

  pomagamy we wzroście przychodów dzięki odpowiedniemu zarządzaniu reklamami przez Google Ads i analizowanie dotychczasowych wyników w Google Analytics.

Doświadczenie

Już od sześciu lat prowadzimy skuteczne kampanie online z użyciem platformy Google oraz Facebook Ads. Proponujemy takie rozwiązania, które działają i przyciągają nowych klientów. Największe znaczenie ma dla nas efektywność. Dlatego trzymamy się niestandardowego podejścia. Do 2018 roku wydaliśmy ponad 17 milionów budżetu reklamowego. Nie wydatek ma jednak największe znaczenie, ale przychód. A ten średnio zwiększamy dwukrotnie.

Certyfikowane szkolenia

Już 1067 osób skorzystało z naszych szkoleń z Google Ads & Analytics. Dzielimy się wiedzą, a świadomość celu i wspólnej drogi pozwala osiągać więcej. Sami także cały czas się rozwijamy. Dzięki temu możemy postawić na innowacyjność i nowe drogi dla naszych klientów. Posiadamy 5 certyfikowanych specjalizacji.

Zasady fair play

Działamy na jasnych zasadach. Fair play to jedna z najważniejszych dla nas spraw. Dlatego każde z naszych działań jest transparentne, uczciwe i celowe. Wierzymy, że najlepiej pracuje się w przyjacielskiej atmosferze i poczuciu wzajemnego zaufania. Nasz sukces opieramy też na połączeniu dużych ambicji i zawodowej pasji.

+17 mln wydanego efektywnie
budżetu reklamowego

2x większy przychód
generowany z Google

1067 przeszkolonych osób
z Google Ads i Google Analytics

+8 lat doświadczenia

w pozyskiwaniu klientów

Napisz do nas

biuro@orangejuice.pl

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za Twoją wiadomość!

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.