Opinie

Tworzymy strategie obecności w internecie dla małych, średnich i dużych firm. Dołącz do naszych klientów.

Tworzymy strategie obecności w internecie dla małych, średnich i dużych firm. Dołącz do naszych klientów.

Opinie naszych klientów

EY

Szkolenie Google Ads: Tematyka (…) ustrukturyzowana, zakres wiedzy bardzo obszerny, wyważone połączenie teorii i praktyki, przeplatane interesującymi case’ami, przykładami, multimediami i ćwiczeniami, (…). Interakcja z prowadzącym i innymi uczestnikami. Super organizacja szkolenia: sala, wyposażenie i catering bez zarzutu. Bardzo polecam. Na prawdę efektywnie spędzone dwa dni, które z pewnością zaowocują.

Joanna Kryszko,
Online Marketing Associate w Ernst & Young

Czarna Góra

Współpraca z agencją Orange Juice otwiera szereg nowych drzwi dla skutecznej promocji firmy. Systematycznie powierzamy specjalistom z Orange Juice promocję coraz to nowych pakietów oferowanych przez nasz kurort. Przygotowywane rekomendacje reklam graficznych oraz działania prowadzone w sieci reklamowej przynoszą widoczne rezultaty i znacznie zwiększają zainteresowanie ofertą Czarnej Góry.

Anna Haczkiewicz-Mazur,
Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Czarna Góra S.A.

Uniwersytet Przyrodniczy

Od początku naszej współpracy obserwujemy (…) zaangażowanie specjalistów Orange Juice w prowadzone działania reklamowe. (…) Prowadzenie rekrutacji na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, mimo corocznego spadku liczby maturzystów w Polsce, zakończyło się sukcesem i lepszym wynikiem niż w latach ubiegłych. (…) Dużo informacji zwrotnej, szybka reakcja i poszukiwanie rozwiązań w celu zwiększenia naboru i rejestracji. Rekomendujemy Orange Juice jako właściwego partnera biznesowego do realizacji kampanii online

Paulina Boroń-Kacperek,
Dyrektor Biura Rekrutacji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Dobrysłownik.pl

Samo szkolenie było przeprowadzane w oparciu o dane z naszego GA, a prowadzący starał się odpowiadać na każde pytanie wyczerpująco, co pozwoliło nam znaleźć wiele odpowiedzi na pytania: Jak to zrobić w GA?. Uważamy, że wzięcie udziału w tym szkoleniu to jedna z naszych lepszych ostatnich decyzji.

Tomasz Suchanek,
Dobryslownik.pl

Cobostore

Jesteśmy klientem Orange Juice już od dłuższego czasu i z czystym sumieniem polecany tę agencję jako solidnego i rzetelnego partnera.

Joanna Chomka,
Właścicielka cobostore.pl

Deichmann

Generalnie bardzo dobra ocena jeżeli chodzi o prowadzenie szkolenia i wiedzę trenera. Zespół docenił nie tylko znajomość teorii, ale także przekazanie doświadczenia w zakresie analityki internetowej. Na szkoleniu zostały omówione najważniejsze dla nas zagadnienia z punktu widzenia działania naszego digital teamu. Polecam Orange Juice w zakresie szkolenia z możliwości GA.

Tomasz Bogdziewicz,
Kierownik ds. Digital Marketingu i E-Commerce Deichmann-Obuwie

hurtowniaprzemysłowa.pl

Orange Juice to przede wszystkim świetni zaangażowani ludzie. Dobry kontakt i zrozumienie celów towarzyszy nam od samego początku współpracy. To wszystko składa się na skuteczną promocję w Google. Polecam.

Grzegorz Szymański,
Współwłaściciel hurtowniaprzemyslowa.pl

SpeedFly

Orange Juice służy profesjonalnym wsparciem w zakresie online marketingu. Na uznanie zasługuje przede wszystkim szeroka wiedza agencji – zarówno teoretyczna, jak i praktyczna. Terminowość realizacji zadań, rozbudowane kompetencje  i doradztwo specjalistów pozwalają rekomendować ją jako zaufanego partnera biznesowego.

Agnieszka Trzepacz,
Koordynator marketingu SpeedFly

GunGan.pl

Bezproblemowa współpraca, dobry kontakt, wysoki poziom wiedzy merytorycznej, świetna obsługa klienta. Czego chcieć więcej?

Marcin Szewczyk,
Właściciel GunGan.pl

Ecovend

Agencji Orange Juice powierzyliśmy kompleksowe działania w zakresie promocji naszej firmy w Internecie. Od początku współpracy mamy do czynienia z ogromnym profesjonalizmem, doświadczeniem oraz kreatywnością […] Dzięki rzetelnej analizie oraz odpowiednio dobranej i realizowanej strategii skutecznie docieramy do klientów.

Krzysztof Wolański,
Dyrektor zarządzający, Ecovend.pl

Profit

Naszym celem była reklama, która wypromuje Kancelarię Profit na rynku wrocławskim. Efekt który uzyskaliśmy dzięki współpracy z OJ przerósł nasze oczekiwania. Propozycja kompleksowych działań oraz fachowa ich realizacja przełożyły się na wzrost rozpoznawalności Profitu na rynku lokalnym oraz zwiększenie ilości klientów naszej kancelarii podatkowej.

Mateusz Lewicki,
Prezes Zarządu Profit Sp. z o.o.

Cięty język

Cięty Język i Orange Juice połączyła współpraca przy eventach związanych z promocją Wrocławia. Jak ją wspominamy? Na pierwszy plan wskoczył profesjonalizm i to w solidnej dawce. Kampanie wideo promujące eventy na YouTube zainteresowały wspomnianymi wydarzeniami ogromną rzeszę osób. Liczymy, że nie był to ostatni wspólny punkt styku i dane nam będzie jeszcze współdziałać!

Karol Gołaj,
Prezes Cięty Język

Lepszapraca.pl

Orange Juice to świetna ekipa i prawdziwi eksperci audytu stron. Dzięki temu, że przetestowali na naszej platformie wszystkie możliwe scenariusze zachowań oraz sprawdzili funkcje użyteczności, a następnie przedstawili bardzo dobrze przygotowaną syntezę wszystkich wniosków analitycznych, my mogliśmy dopracować detale.

Kamil Paśko,
Właściciel LepszaPraca.pl

Przesyłarka

Przesyłarka.pl współpracuje z Orange Juice od sierpnia 2014 roku. Firma udowodniła, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu kampanii AdWords i optymalizowaniu jej głównych wskaźników. Współpraca z Orange Juice wprost przekłada się na wzrost naszego biznesu przy jednoczesnym zmniejszaniu kosztu konwersji.

Katarzyna Maziak,
Dyrektor Zarządu Efero sp. z o.o. sp.k./ Przesyłarka.pl

Kessel

Promocja produktów naszej firmy […] nie należy do łatwych, jednak Eksperci Orange Juice idealnie dobrali odpowiednie narzędzia promowania firmy Kessel w sieci. Wszystkie działania są realizowane z najwyższą starannością, szczególnie zaś doceniamy precyzyjnie prowadzony remarketing.

 

Anna Stochaj,
Dyrektor Marketingu Kessel Sp. z o.o.

Ubea

Oprócz realizowanych celów biznesowych za współpracą z Orange Juice przemawia fakt doświadczenia z powodzeniem realizowanych kampanii dla innych podmiotów finansowych. Dodatkowo, certyfikaty Google AdWords Trainer – a także certyfikacja całej agencji, należącej do programu Google Partners potwierdzają fakt słusznego wyboru w wyborze agencji Orange Juice do dzialań promocyjnych w lnternecie.

Nina Kuczyńska,
Członek Zarządu Ubea.pl

Mennica Wrocławska

Ze specjalistami agencji interaktywnej współpracujemy już 5 lat. Długoterminowa współpraca pozwala na rozumienie naszych celów biznesowych i wytyczanie nowych wraz z rozwojem naszej strategii i firmy. Naszą współpracę z agencją interaktywną Orange Juice z powodzeniem określają trzy hasła: profesjonalizm, ukierunkowanie na efekt, zaufanie.

Maciej Zych,
Dyrektor marketingu

Fordata.pl

Szkolenie z Google Analytics w Orange Juice było bardzo dobrym wyborem. Program szkolenia był świetnie przygotowany […]. Dużo przykładów pozwoliło lepiej zrozumieć tę tematykę. Jak dla mnie atutem było to, że warsztaty realizowane były w bardzo małej grupie.
Podsumowując, szkolenie było bardzo owocne i dostarczyło mi pokaźnej dawki wiedzy.

Joanna Ratajczak,
Fordata.pl

NEONET

Współpraca z Orange Juice przy organizacji szkolenia z dla naszego zespołu przebiegała sprawnie i rzeczowo […]. Specjaliści z Orange Juice nastawieni byli na poznanie nas jako Klienta, tak aby dostosować szkolenie do naszych potrzeb i oczekiwań. Zaowocowało to przeprowadzeniem cyklu profesjonalnych zajęć, które w znaczący sposób podniosły wiedzę i kompetencje naszych pracowników.

Anna Walicka,
Dyrektor Biura Zarządu

Kseromax

Szkolenie prowadzone przez Orange Juice można sprowadzić do krótkiego stwierdzenia: dobra inwestycja. Przede wszystkim pokazało jak duże były nasze braki wiedzy w zakresie reklamy online, nie wspominając o praktyce.

Sebastian Zadrożny,
Specjalista ds. sprzedaży Kseromax 

Laza

Dziękujemy firmie Orange Juice za profesjonalnie przeprowadzone szkolenie w bardzo miłej atmosferze, rzetelne wyjaśnianie naszych zapytań i solidną pomoc w rozwiązywaniu zawiłości GA.

Marek Foryś,
Właściciel Laza.pl

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

W trakcie realizacji kursów Orange Juice, stosuje skuteczne i innowacyjne techniki treningowe, pozwalające poznać środowisko narzędzi Google w praktyce […]. Podsumowując, możemy zarekomendować Orange Juice jako godnego zaufania partnera w realizacji profesjonalnych szkoleń biznesowych.

Dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha,
Kierownik Działu Obsługi Projektów Rozwojowych, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Auto Franpol

Świetne szkolenie! Naprawdę godne polecenia. Podejście sympatycznego prowadzącego jest profesjonalne i pomocne. Poza planem szkolenia jest możliwość dowiedzenia się interesujących dla siebie ciekawostek. Cenię sobie indywidualne podejście. Atmosfera na szkoleniu jest szalenie przyjemna i lekka, co pozwala w skupieniu chłonąć wiedzę w bardzo produktywny sposób.

Leszek Wiśniewski,
Właściciel Auto Franpol

Tee++

Audyt ciekawy, można się dowiedzieć z niego kilku rzeczy. Sprawia, że człowiek uważniej przygląda się narzędziu, którego używa. Warto wdrożyć uwagi i zalecenia zawarte w audycie.

Jan Świst,
Właściciel Tee++

Mechaniq

Zdecydowanie polecam, ponieważ ich prace zwiększyły oglądalność oraz zoptymalizowały koszty.

Marcin Ciskowski,
Właściciel www.mechaniq.pl

Uniwersytet Warszawski

Dwa dni pełne inspirujących rozwiązań i ciekawych strategii sprzedażowych. Tak można podsumować szkolenie przeprowadzone przez Orange Juice, poruszające zagadnienia z obszarów Ads i Analytics w całości dedykowane menedżerom.

Paweł Płatek
Uniwersytet Warszawski

Make It Easy

Znakomite, ciekawe szkolenie! Dostałam wielką dawkę znakomicie przedstawionej wiedzy Google. Bardzo dobra atmosfera, dzięki temu dużo łatwiej przyswoić materiał. Zaskoczyło mnie, jak dużo było praktycznych zajęć, dzięki którym od razu można było wszystko przetrenować. Dla mnie to szczególnie cenne. Oprócz tego trener chętnie przedstawiał ciekawostki i odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam!

Agata Perlińska,
Właścicielka Make It Easy

Expondo

Temat arcyciekawy, materiał bardzo rozległy, prowadzący dobrze przygotowany. Szkolenie uświadomiło mi, że bardzo wiele informacji możemy wyciągać bezpośrednio z GA, co może pomóc w ustalaniu strategii marketingowych, zakupowych i w analizach.

Jakub Jóźków,
Shop Manager, Expondo.pl

Woodpecker.co

Dziękujemy firmie Orange Juice za rzetelny i szybko przepracowany Audyt. W Woodpecker.co staramy się dzięki wynikom Audytu poprawić zaznaczone przez firmę Orange Juice punkty do poprawy i mamy nadzieję, że to poprawi jakość naszego konta GA. W raporcie wspomniano o dużej ilości szczegółów i rad – za co bardzo dziękujemy. Polecamy audyt firmy Orange Juice dla lepszego rozeznania analityki Google.

Anna-Paula Cederholm,
Head of Marketing w Woodpecker.co

Santander Consumer Bank

Świetne szkolenia, bardzo polecam!

Ewa Mądry,
Santander Consumer Bank

Motos

Audyt Gooogle Analytics przygotowywany jest bardzo rzetelnie. Widać w nim dokładnie, co należy poprawić w funkcjonowaniu strony i marketingu online. Każdy element jest bardzo dobrze wyjaśniony oraz zawiera przydatne informacje na temat korzyści płynących z poprawy. Szczerze polecam fachowców Orange Juice.

Michał Kempa,
Właściciel Motos.pl

Jumo

Świetne szkolenie! Po szkoleniu rewelacyjny suport i pomoc w rozwiązaniu problemów. Uważam, że warto zapisać się na szkolenie i nawiązać współprace, jeżeli szuka się firmy do poprowadzenia kampanii.

Dawid Goiński,
Prezes Zarządu Jumo

Rosebikes

Polecam współpracę z firmą Orange Juice. Szkolenia i warsztaty z Google AdWords pozwalają zorientować się w temacie początkującym i podciągnąć bardziej zaawansowanym. Kampanie zrealizowane przy pomocy teamu Orange Juice szybko zdynamizowały sprzedaż internetową na rynku polskim. Podwojenie obrotów w ciągu roku? Tak, to możliwe z Orange Juice.

Piotr Nowicki,
Country Manager Poland, Rosebikes

Buylando

Świetne szkolenie, zarówno część podstawowa jak i dla zaawansowanych. Pan Łukasz zarekomendował również, jak warto prowadzić kampanię w obszarze naszego serwisu Buylando.io. Już po pierwszych zmianach w kampanii widzę efekty. Gorąco polecam wszystkim, wiedza serwowana jest w bardzo zrozumiały sposób.

Karol Bocheński,
CEO Buylando.io

Promostar

W maju braliśmy udział w szkoleniu w Orange Juice z reklamy w internecie – AdWords. Jest to jedyna i pierwsza firma, która naprawdę pochyliła się nad naszymi oczekiwaniami odnośnie metod promowania i zdobywania klientów przez internet. Na szkoleniu dowiedzieliśmy się jak można samodzielnie kreować kampanię reklamową w internecie (…), jak robić to z każdego miejsca globu, mając tylko smartfona!

Szymon Szymański-Zych,
Dyrektor handlowy Promostar Group

Bieg Firmowy

Współpraca z Orange Juice to czysta przyjemność! Bieżący i sprawny kontakt, a do tego ogromne zaangażowanie w sukces klienta. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.

Wiola Kurpiella,
Event Manager Bieg Firmowy

AIESEC

Szkolenie poprowadzone studentom dotyczące pracy w internecie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Poszerzyło naszą wiedzę z zakresu marketingu i praktycznych informacji związanych z tym tematem, o których nie mielibyśmy okazji dowiedzieć się z (…) zajęć na uczelni. Sukcesem (…) spotkania była również właściwa forma przekazu (…). Czas poświęcony na szkolenie był jak najbardziej wartościowy.

Anna Miastkowska,
Head of Finance & Parntership Development
AIESEC

Śląsk Wrocław

Audyt Google Analytics przeprowadzony przez Orange Juice to prawdziwa kopalnia wiedzy – pozwolił nam znaleźć luki w naszej analityce internetowej i rozwinąć działania sprzedażowe oparte o konkretne dane. Polecam Orange Juice z czystym sumieniem.

Michał Mazur,
Dyrektor ds. Komunikacji i Promocji Śląsk Wrocław

Minali

Dla nas reklamy internetowe, Google Ads i inne tego typu usługi to czarna magia, ale nie musi być inaczej, jak współpracuje się z Orange Juice. Nie musimy się o nic martwić! Szczerze polecamy usługi firmy! Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Alicja Polc-Husarz
Właścicielka Minali

Finqen

Serdecznie polecam agencję.
Miałem nietypowy mały projekt i tysiąc szczegółowych wymagań, a oni zajęli się tematem z dużym zaangażowaniem i bardzo miłym podejściem do klienta.

Kamil Krzywicki
Właściciel Finqen

Made In Wrocław

Ogromny wkład pracy, świetne przygotowanie i reagowanie na każdą sytuację! Mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli współpracować razem przy kolejnym projekcie!

Paulina Muszyńska
Główny specjalista ds. marketingu & PR w made-in-wroclaw.pl

Carbe

Polecam firmę Orange Juice. Wykonali dla nas profesjonalny audyt w zakresie SEM/ SEO oraz zarekomendowali konkretne działania optymalizacyjne.

Patryk Mazur
Prezes zarządu Carbe

Net Complex Bezpieczeństwo IT

Współpracujemy z firmą Orange Juice od października 2020 roku. W ramach współpracy firma skutecznie pomaga nam w działaniach Google Ads i re-marketingu, prowadzących do rozpowszechniania naszych produktów w Internecie. Profesjonalna opieka ze strony koordynatorów projektu, zaangażowanie w opracowanie indywidualnej strategii, a także bezproblemowy kontakt i fachowo przeprowadzony audyt użyteczności rekomendacji strony www – to główne cechy, które wyróżniają agencję Orange Juice i przemawiają za podjęciem z nią stałej współpracy.
Szczególnie polecam najnowszą usługę oferowaną przez agencję: Audyt i rekomendacje strony www. Proces audytu został przeprowadzony fachowo, terminowo i kompleksowo uwzględniając każdy (nawet najmniejszy) element serwisu.
Podsumowując, z czystym sumieniem rekomenduję wrocławską firmę Orange Juice jako rzetelną i godną zaufania, skutecznie prowadzącą zintegrowane działania promocyjne w Internecie.

Grzegorz Świrkowski
Prezes zarządu Net Complex

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Bardzo godna polecenia agencja SEM, zarówno w kwestii prowadzenia kampanii jak i szkoleń Google Ads i Google Analytics. Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenia, mnóstwo przekazanej wiedzy, mnóstwo zaprezentowanych narzędzi. Współpraca z Orange Juice zawsze układała się bez zarzutów. Klient czuje się bardzo zaopiekowany, komunikacja i obsługa kampanii dopięte na ostatni guzik.

Aleksandra Staszewska
Specjalista ds. rekrutacji na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Green Wave

Z firmą Orange Juice współpracujemy od dłuższego czasu w zakresie promocji naszej firmy Green Wave w internecie, prowadzenia kampanii AdWards. Profesjonalne, kompleksowe, kreatywne podejście firmy Orange Juice przyczyniło się do rozpoznawalności, zbudowania pozytywnego wizerunku firmy Green Wave i tym samym dotarcie do naszych partnerów biznesowych.

Michał Jeż
Właściciel Green Wave

Air Addiction

Po współpracy z wieloma agencjami SEM wreszcie trafiłem do Orange Juice. Dzięki nim nasza firma rośnie, mimo COVID19! Nie da się przecenić poziomu profesjonalizmu tej firmy.

Michał Plantos
Właściciel Air Addiction

AM Electronics

Rewelacyjna firma 😉

Marcin Adamczyk
Właściciel AM Electronics

Make It Easy

Jeśli szukacie szkolenia, po którym będziecie przygotowani w 100% do dalszych działań – to z czystym sercem polecam Szkolenia przeprowadzane przez Orange Juice. Jasno, wyraźnie, praktycznie, ciekawie, z zaangażowanie i pasją. Zespół składa się z profesjonalistów, którzy wiedzą jak ugryźć temat i zainteresować słuchacza. Dużo przykładów, ciekawostek, miła atmosfera i aparycja. Dzięki wszystkim zabiegom materiał Google przyswajany jest w moment.
Znakomite, ciekawe szkolenie! Dzięki chłopaki za kompendium wartości! Czekam na kolejne szkolenia!

Agata Perlińska
Właścicielka Make It Easy

Malibu PC

Współpracuje z agencją już sporo czasu i jestem zadowolony z kontaktu oraz efektów kampanii. Bardzo elastyczne osoby, wszystko można dogadać.

Rafał Maciak
Właściciel Malibu PC

Barents.pl

Profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Jasno i przejrzyście wytłumaczone wszystkie zagadnienia. Polecam.

Roman Stanek
Właściciel barents.pl

Triplex

Kompetencje, jasny, zrozumiały przekaz i przede wszystkim rzetelna analiza sprzedaży i szans wzrostu mojej firmy. Polecam.

Aneta Siwarga
Właścicielka Triplex

Cebit

Polecam współprace z firmą Orange Juice. Audyt w pełni profesjonalny, dzięki niemu mogliśmy rozpocząć prace nad nowa stroną internetową oraz zwróciliśmy uwagę w jaki sposób najlepiej wyeksponować się naszym klientom.

Dominik Włodyka
Specjalista ds. sprzedaży Cebit

UNI-TRUCK

Polecam Orange Juice – Reklama Efektywnościowa, jako kompetentną
odpowiedzialną firmę […]. Dyspozycyjność oraz fachowość pracowników poparte pełnym zaangażowaniem potwierdzają wiarygodność firmy i są gwarancją solidnego i profesjonalnego wykonania oferowanych przez nią usług.

Andrzej Korcik
Prezes zarządu Uni-Truck

Ulam Labs

Najbardziej imponująca w Orange Juice jest ich proaktywność. Jeśli trafi nam się jakaś nowa sytuacja lub nieoczekiwany problem, sami zaoferują rozwiązania, które zadziałają. Nie czekają, aż powiemy im, co mają robić.

Marcin Małaszuk
Head of Growth w Ulam Labs

Multi-Form

Po blisko półtorarocznej współpracy mogę zdecydowanie zarekomendować Orange Juice w zakresie realizacji kampanii Google Ads & Facebook Ads. Cenimy współpracę z Orange Juice za pełną transparentność działań, doskonały kontakt a w szczególności realizację kampanii w oparciu o rzetelną analizę danych. A co najważniejsze, wszystko to przekłada się na bardzo zadowalające efekty.

Justyna Iwaniszczuk
Specjalista ds.marketingu internetowego, Multi-Form

Mercedes-Benz

Rozpoczęliśmy współpracę z Orange Juice od szkolenia managerskiego z zakresu Google Analytics. Bazując na przedstawionej na nim fachowej wiedzy i udowodnionych zdolnościach komunikacyjnych po kilku miesiącach zaprosiliśmy Orange Juice do współpracy stałej. Wspólnie stworzyliśmy raporty monitorujące działania w zakresie działań marketingowych na poziomie platform Google i Facebook i od tamtej pory z sukcesem wdrażamy kolejne kampanie reklamowe. Wszystko przy bardzo entuzjastycznym i pełnym empatii podejściu ze strony pracowników Orange Juice. Partner wart rekomendacji.

Tomasz Ostaszewski
Marketing and Ecommerce Director, Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Kabak

Najmocniejszą stroną Orange Juice jest chęć zrozumienia marki i oczekiwań firmy. Dzięki działaniom marketingowym Orange Juice, zyskaliśmy wzrost sprzedaży online. Członkowie zespołu przeszli oczekiwania nienagannym profesjonalizmem i umiejętnościami komunikacyjnymi.

Dominika Petrykowska
Marketing Manager w Kabak

Impel Delivery

W trakcie współpracy z Orange Juice witryna odnotowała znaczny wzrost ogólnego ruchu i wyższy współczynnik konwersji. Nakłady w zakresie reklamy cyfrowej zaowocowały wzrostem liczby klientów i zwiększeniem przychodu. Zespół Orange Juice dostarcza kluczowe rekomendacje dotyczące dalszych działań, czyniąc z nich ważnego partnera.

Marcin Buczak
Menedżer ds. E-commerce, Impel Delivery

item

Specjalistom Orange Juice – ich umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu – powierzyliśmy komunikacyjne wsparcie kampanii naszych produktów w Google Ads. Nasze wewnętrzne działania wsparte kreatywnością, zrozumieniem potrzeb biznesowych i wiedzą pracowników Orange Juice przełożyło się na wspólny sukces, jakim jest zwiększenie sprzedaży. Mogę śmiało polecić usługi
agencji Orange Juice, która wyróżnia się profesjonalnością i komunikatywnością na tle innych firm.

Izabela Labinowicz
Marketing Manager, Item

Pro4People

Doceniam profesjonalizm, terminowość i transparentną współpracę z ekspertami Orange Juice. Polecam usługi Orange Juice każdej firmie, która chce zwiększyć sprzedaż, zdobyć nowe rynki zagraniczne lub promować swoje produkty. Orange Juice nie tylko dostarczyło wartościowe leady dla naszej firmy, ale również przeszkolili zespół Pro4People z zasad Google Ads. Są niewątpliwie ekspertami w swojej dziedzinie.

Przemysław Palemba
Chief Operating Officer w Pro4People

CDP

Dzięki współpracy z agencją Orange Juice nasza firma zyskała zdecydowanie większą widoczność w Internecie i liczbę klientów. Przygotowany audyt strony pod kątem UX, pomógł zwiększyć zaangażowanie użytkowników w witrynie. Zdecydowanie polecamy Orange Juice jako partnera biznesowego każdej firmy, której zależy na pozyskaniu nowych klientów.

Przemysław Bobin
Dyrektor ds. Administracyjnych w CDP

Moneual

Rekomenduję agencję Orange Juice jako partnera biznesowego nastawionego na realizację celów sprzedażowych, której sukces biznesowy wynika z synergii działań optymalizujących wyniki kampanii Google i Facebook Ads oraz wartość współczynnika konwersji na stronie www.

Michał Bedner
Business Development Manager w Moneual

EMAST.PL

Polecam Orange Juice jako specjalistów w temacie realizacji kampanii Google Ads. Współpraca z firmą przebiega w sposób bardzo uporządkowany, na bieżąco raportowane są wyniki i wprowadzane niezbędne modyfikacje. Na wszystkie pytania otrzymuję zawsze szczegółowe odpowiedzi. Uważam, że zespół Orange Juice posiada wysokie kompetencje w zakresie analityki internetowej i optymalizacji reklam w Google. Działania Orange Juice są zawsze skierowane na realizację założonych przez klienta celów.

Wojciech Trochimowicz
Koordynator Sprzedaży Internetowej, Growth Marketer w Emast.pl

Truckerslife

Bardzo cenię sobie współpracę z Orange Juice. Z kilku powodów: wyniki kampanii – zdecydowanie powyżej zakładanych estymacji; komunikacja z klientem – sprawna, rzeczowa i konkretna; wiedza i doświadczenie zespołu – to eksperci. A dwa – to wszystko za naprawdę rozsądną stawkę. Słowem: dziękuję, wrócę!

Natalia Janiszewska
PR Manager, rzecznik prasowy Truckerslife

Opinie

Tworzymy strategie obecności w internecie dla małych, średnich i dużych firm. Dołącz do naszych klientów.

Skontaktuj się z nami


    *pola obowiązkowe

    Dziękujemy za Twoją wiadomość!

    Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

    referencje-i-opinie-klientw-orange-juice-agencja-sem-wrocaw