Pokaż wszystkie () Juice w wolnych chwilach (23) Juicy Case Studies (9) Orange Breaking News (51)
dynamiczne parametry

21/02/2019

Prędkość ładowania strony – narzędzia

Prędkość ładowania strony jest aktualnie jednym z istotniejszych czynników wpływających na odbiór użytkownika. Ma ona również wpływ na pozycjonowanie. Odwiedzający daną stronę chcą mieć możliwość podejmowania szybkich decyzji i liczą na błyskawiczne przełączanie się strony. Sekundy mogą decydować o pozostaniu użytkownika w witrynie. Odnośnie do wpływu szybkości ładowania strony na optymalizacje Google informowało już w 2010 roku, chcąc tym samym podkreślić, jak istotnym dla tego przedsiębiorstwa jest serwowanie najlepszych wyników wyszukującym użytkownikom.

Narzędzia, które umożliwią testowanie prędkość ładowania strony

PageSpeed Insights

Usługa od firmy Google pozwalająca na pomiar prędkości strony. Za jej pomocą możemy zmierzyć szybkość działania witryny na urządzeniach desktopowych oraz mobilnych.

LINK DO PROGRAMU: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl

Load Impact

Po darmowej rejestracji Load Impact umożliwia dostęp do dziesięciu testów miesięcznie. W planie premium ($119/miesiąc) ilość testów jest nieograniczona. Narzędzie to pozwala na przetestowanie prędkości strony w sposób zaawansowany. Program pozwala na sprawdzenie zachowywania się witryny przy użytkowaniu miliona odwiedzających z różnych lokalizacji.
LINK DO PROGRAMU: https://loadimpact.com/

mobiReady

Darmowy program skupiający się głównie na urządzeniach mobilnych, który sprawdza, jak wygląd oraz szybkość witryny sprawdzają się na telefonach wysokiej, średniej oraz niskiej klasy. To rozwiązanie przyda się szczególnie webmasterom i administratorom, którzy celują w grupy docelowe użytkowników mobilnych.
LINK DO PROGRAMU: https://ready.mobi/

Varvy

Kolejne, darmowe narzędzie, które poza analizą prędkości ładowania strony, sprawdza również stronę pod kątem SEO. Varvy, w porównaniu do innych programów, podaje tylko proste informacje, które w przypadku skomplikowanych problemów mogą nie być wystarczające do zwiększenia prędkości strony.
LINK DO PROGRAMU: https://varvy.com/

Bądź na bieżąco

Zastanawiasz się jak prowadzić działania online przynoszące przychody?

Skontaktuj się z nami
Bądź na bieżąco

Zapisz się do Newslettera

i otrzymuj najnowsze informacje ze świata reklamy internetowej :)

ROSE Bikes

sprawdź case study
prdko-adowania-strony-narzdzia-orange-juice-praktyczne-strategie-obecnoci-w-internecie-marketing-internetowy-orange-jucie-to-wicej-ni-agencja-google-szkolenia-analityka-ux-mobile-social-sprawd