Kariera

Dołącz do zespołu Orange Juice

  • Stawiamy na ludzi

    Dobre pomysły mają ludzie zdolni, dlatego Orange Juice tworzą ludzie z pasją do Internetu. Poznaj nas i dowiedz się wszystkiego o marketingu internetowym.

  • Dzielimy się wiedzą

    Wiedza to podstawa rozwoju. Wiemy, że dzieląc się wiedzą i pomysłami możemy robić rzeczy wielkie. Dołącz do ambitnego zespołu.

  • Wierzymy w internet

    Internet stał się częścią życia każdej firmy i jednostki. Dowiedz się w jaki sposób budować obecność marki w internecie i skutecznie monetyzować zaufanie.

  • Widzimy możliwości

    Dobrze zrobiony marketing to ten, który z równania 2+2 daje 7. Taki wynik równania jest możliwy tylko dzięki ludziom i możliwościom, które stwarzają.

Kogo aktualnie szukamy:

Poniżej znajdziesz listę otwartych stanowisk, na które rekrutujemy. Jeżeli nie znajdziesz otwartych stanowisk – nie martw się. Wyślij CV na biuro@orangejuice.pl i przekonaj nas do siebie listem motywacyjnym.

Junior PPC specialist

Superbohater poszukiwany, specjalne zdolności: AdWords & Analytics

Wrocław, dodane: 7 maja 2017

Wyślij CV na biuro@orangejuice.pl

JUNIOR PPC SPECIALIST

Liga Sprawiedliwych nie byłaby taka sama bez Flasha, a Avengers z pewnością odczuliby brak Ant-Mana – stąd płynie mądrość: kiedy świat rzuca nowe wyzwania warto uzupełnić zespół o nowego superbohatera, bo w końcu w kupie siła ????. W związku z tym, że internetowy świat reklamy stawia przed nami coraz więcej zadań – poszukujemy kogoś, kto z szybkością Flasha i Ant – Mana zintegruje się z zespołem i zawalczy o świetne wyniki jako specjalista PPC – podejmiesz rękawicę?

Kogo szukamy?

Osoby, która:

  • Chce się rozwijać i będzie zaangażowana
  • Rozumie cele biznesowe klientów i jest na nie zorientowana
  • Zna platformy reklam samoobsługowych tj. AdWords, Facebook
  • Jest zorganizowana i samodzielna
  • Potrafi dogadać się z resztą zespołu- co nie jest trudne, przecież jesteśmy niesamowici 🙂
  • Potrafi wspierać i wdrażać oryginalne pomysły
  • Odznacza się wybitną przyswajalnością żartów- poważnie poczucie humoru jest niezbędne

Zadania:

  • Planowanie i realizacja działań z zakresu reklamy płatnej
  • Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych
  • Analiza statystyk i przygotowywanie raportów
  • Samodzielne prowadzenie i rozwój projektów

Proponujemy Ci:

  • Współpracę ze starymi superbohaterami Google
  • Wyzwania przy ciekawych projektach internetowych w szybko rozwijającej się agencji
  • Zespół przy którym Twoja praca zyska nowe brzmienie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez Google
  • Pracę w biurze z najlepszym widokiem we Wrocławiu
  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności

Czujesz, że Ty i Twoje specjalne moce idealnie uzupełnicie nasz zespół?
Nie zwlekaj – Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny i pamiętaj o dopisaniu standardowej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

PŁATNY STAŻ

Pokład Orange Juice otwiera się dla Ciebie

Wrocław, dodane: 27 maja 2017

Może nie do końca piraci i nie do końca z Karaibów, ale…

ARRR! Przemierzając bezkresne oceany i wzburzone morza AdWords stoczyliśmy niejeden bój o internetową chwałę naszych Klientów. Obecnie wiatr w naszych żaglach napędza nas z taką szybkością, że chętnie przyjmiemy na pokład Orange Juice kolejnego wilka morskiego.

Zaciągnij się do nieustraszonej załogi Orange Juice!

  • Chce ustawić swój ster na progress
  • Posiada niespożyty wręcz entuzjazm do pracy
  • Nie boi się morza możliwości rozwoju
  • Potrafi dogadać się z resztą zespołu- co nie jest trudne- przecież jesteśmy niesamowici
  • Jest odpowiedzialna i sumienna
  • Ma wyższe wykształcenie i zna język angielski
  • Odznacza się wybitną przyswajalnością żartów – poważnie- poczucie humoru jest niezbędne

Co oferujemy:

  • 3- miesięczny, PŁATNY staż z możliwością późniejszego zatrudnienia
  • Porządną dawkę wiedzy, z której będziesz mieć ogromny pożytek- nie mówiąc o doświadczeniu
  • Pracę z internetowymi wyżeraczami, którzy morza możliwości Adwords przebyli wzdłuż i wszerz
  • Udział w dużych projektach, możliwość wykazania się i podzielenia pomysłami, które zawsze zostaną wysłuchane
  • Czas spędzony owocnie – dodatkowo w niesamowicie przyjemnej atmosferze
  • Coś znacznie lepszego niż piracki rum – pyszne kawy z najpiękniejszym widokiem na Wrocław 🙂

A jeśli dodatkowo-

  • Wiesz czym są i z czym się je Google AdWords i Google Analytics,
  • Nie są Ci obce kwestie marketingu w wyszukiwarkach (gł. Google)
  • Orientujesz się w podstawowych zagadnieniach SEO
  • Znasz rynek reklamy kontekstowej

LUB

  • Jesteś żywym dowodem na to, że „Internetów” nie można przedawkować

– To kolejny plus dla Ciebie!

Nie zwlekaj -wypłyń z nami na szerokie wody! Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny i pamiętaj o dopisaniu standardowej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)