Kariera

Poznaj nasze wartości i dołącz do nas

  • Jakość

    Dbamy o skuteczność naszych działań, zapewniając naszym klientom realny wzrost ich biznesu. Szkolimy i dzielimy się wiedzą, świadomość celu i wspólnej drogi pozwala osiągać więcej. Klienci są z nami ze względu na wysoką jakość i wartość jaką dostarczamy ich firmom w postaci rezultatów. Jak coś robić to tylko dobrze.

  • Innowacja

    Rozwijamy nasze kompetencje jako zespół i jako firma. Rozwój to gwarancja innowacyjności i jakości realizowanych strategii naszych klientów. Nasz rozwój ukierunkowany jest chęcią utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług i realizacji celów zawodowych.

  • Profesjonalizm

    Jako firma i indywidualności jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy zapewniając  najwyższą jakość naszych usług. Dbamy o  pracę w poczuciu profesjonalizmu. Wiemy, że tylko długoterminowa, konsekwentna, zespołowa praca daje ponadprzeciętne rezultaty dla klientów i nas wszystkich.

  • Jakość

  • Innowacja

  • Autentyczność

    Autentyczni w tym co mówimy i  co robimy, mówimy jak jest,  co jest możliwe w realizowanych projektach.  Szczerość w komunikacji pozwala realizować sprawniej projekty i zapewniać naszym klientom rzetelne informacje do podejmowania strategicznych decyzji. Mamy swoje zasady, nikogo nie udajemy, podobnie jak nasi klienci.

  • Zaufanie

    Jesteśmy uczciwi w stosunku do klientów i siebie nawzajem. Wierzymy, że najlepiej pracuje się w przyjacielskiej atmosferze, poczuciu wzajemnego zaufania i szacunku do siebie nawzajem. W pracy najważniejsze jest współdziałanie ludzi, ponieważ sukces zależy od wielu czynników obsługi klienta, sprzedaży i finalnej realizacji kampanii promocyjnych.

  • Zaangażowanie

    Naszym celem jest realizacja skutecznych projektów online. Pozwala to na spełnienie naszych dużych ambicji zawodowych i pasji życiowych. Wiemy, że tylko pełne zaangażowanie  i pasja do pracy może przynieść sukces.

Zespół

Wspólnie pokonamy każdą przeszkodą

  • Zaufanie

Dlaczego warto robić z nami #juice?

Praca w Orange Juice cenie przede wszystkim za osoby, które w niej pracują. Indywidualne podejście do każdego z nas i duża możliwość rozwoju w różnych kierunkach. Dołączyłem do zespołu 5 miesięcy temu. Miałem odpowiednio dużo czasu na wdrożenie się w rytm pracy, nikt mnie nie poganiał, każdy miał dużo wyrozumiałości i udzielał mi wsparcia zarówno w technicznego jak i merytorycznego. Szukając nowej pracy, szukałem wyzwań, tu na ich ilość nie mogę narzekać :)
Jeśli szukasz miejsca w którym chcesz znaleźć kompetentnych ludzi, nauczyć się dużo o marketingu w Internecie, pracować z klientami małymi oraz gigantami międzynarodowymi to gorąco polecam właśnie Orange Juice.

Hubert
Custommer Success Manager

Orange Juice to dobre miejsce dla osób, które chcą rozwijać się w obszarze SEM i które stawiają na specjalistyczne stanowisko, a nie wszechobecny multitasking. Każdy specjalista ma swoich klientów, których obsługuje przy współpracy z project managerem. Klienci są różni - od małych do wielkich budżetów. To samo z branżami. Nie ma nudy.
Zespół jest mały, ale dzięki temu każdy się zna. Atmosfera jest bardzo dobra. Firma pozwala na pracę zdalną. Startujący juniorzy znajdą tu dużo wsparcia i wiedzy, a doświadczeni specjaliści będą mieli okazję do wykazania się przy dużych klientach.

Martyna
Junior PPC Specialist

Atmosfera w tej firmie jest jak dla mnie pozytywna i przyjazna, mimo, że pracowałem wcześniej w innym środowisku (jeśli chodzi o zarządzanie zadaniami i sposób pracy). Zespół wspiera się nawzajem, ja sam się rozwijam i to w szybkim tempie. Praca jest skierowana na efekt i o to chodzi. Jest praca, ale jest też sporo śmiechu :)
Na rozmowie kwalifikacyjnej nie miałem dobre pytania typu, jak mi się lepiej pracuje - samemu, czy w grupie.

Michał
Social Ads Specialist

Kiedy po 11 latach w bankowości postanowiłam zmienić pracę szukałam miejsca, które wykorzysta moje doświadczenie oraz pomoże mi się przebranżowić.
Już na rozmowie rekrutacyjnej wiedziałam, że mówimy tym samym językiem.
Firma zapewniła mi pakiet szkoleń na start oraz cykliczne szkolenia rozwojowe.
OJ jest miejscem, które umożliwia samodzielną pracę opartą na zaufaniu oraz atmosferę, dzięki której chce się pracować.
Cieszę się na poniedziałki i nowe wyzwania tygodnia!

Dominika

Pracuję w OJ w dziale finanse i administracja. W pracy otrzymuję ogromne wsparcie i dużą dozę zaufania. Miałam wystarczająco dużo czas na naukę, wdrożenia, a przy tym wszystkim firma otwarta jest na nowe rozwiązania i sugestie.
Praca w OJ to także świetna atmosfera. W zespole czuję się swobodnie, możemy porozmawiać na każdy temat, a w razie potrzeby, zawsze można liczyć na pomocną dłoń.
Świetne miejsce, w którym możesz doskonalić swoje umiejętności, uczyć się na własnych błędach i zdobywać wiedzę od innych, a także samemu mieć wpływ na działanie organizacji 😊

Justyna
Finanse i Administracja

W Orange Juice zajmuje się kampaniami Google Ads. Pracę rozpoczęłam już jako doświadczona specjalistka od kampanii w Google, mimo to dołączenie do zespołu pozwoliło mi poznać nowe narzędzia, których do tej pory nie stosowałam. Można więc śmiało powiedzieć, że agencja stawia na rozwój i nie boi się nowości ze świata marketingu online. Muszę też wspomnieć, że pracuję dla OJ całkowicie zdalnie, mimo to czuję się pełnoprawnym członkiem zespołu.

Kasia
Junior SEM Specialist

Jakie benefity oferujemy dodatkowo?

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

ubezpieczenie na życie

możliwość pracy zdalnej

spotkania integracyjne

brak formalnego dress code

owoce

owoce

Kogo aktualnie szukamy:

Poniżej znajdziesz listę otwartych stanowisk, na które rekrutujemy. Jeżeli nie znajdziesz otwartych stanowisk – nie martw się. Wyślij CV na rekrutacja@orangejuice.pl i przekonaj nas do siebie listem motywacyjnym.

PROJECT MANAGER

Odnajdź swoje miejsce i wyciskaj zawodowo więcej

Wrocław, dodane:

Oferujemy:

  • Stabilne zasady współpracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • Pracę stacjonarną i zdalną
  • Atrakcyjny system premiowania za realizację projektów i celów
  • Bezpośrednią współpracę z zarządem firmy
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych pomysłów
  • Wyzwania i możliwość samorealizacji
  • Możliwość awansu
  • Przyjazną atmosferę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, spotkania integracyjne, system dofinansowania do szkoleń)

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie strategicznych projektów dla firmy
  • Zarządzanie teamem Project Managerów
  • Koordynowanie pracy teamu projektowego w agencji podczas realizacji projektów
  • Aktywny udział w budowaniu i wdrażaniu strategii dla klientów
  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi dla klientów agencji
  • Współpraca z klientami agencji (doradztwo, consulting)
  • Zarządzanie budżetem i proaktywne reagowanie na zmieniające się potrzeby klienta
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Weryfikacja efektywności działań marketingowych
  • Raportowanie wyników bezpośrednio do zarządu firmy
  • Monitoring i egzekwowanie realizacji celów biznesowych w projektach
  • Kreowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-5 lat doświadczenie w pracy jako Project Manager
  • Wykorzystywana w codziennej praktyce znajomość metodyk zarządzania projektami takich jak: PMI, Prince2, Agile czy Kanban
  • Dobra znajomość specyfiki branży e-commerce będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Doświadczenie w sprzedaży/marketingu
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, komunikatywność, otwartość
  • Zorientowanie na pracę w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat B

kariera-w-orange-juice-napdzamy-sprzeda-w-internecie