Blog

Pokaż wszystkie Juice w wolnych chwilach (23) Juicy Case Studies (9) Orange Breaking News (51)

Wyszukiwarka Google vs wyszukiwarka TikTok

Wyszukiwarka Goolge vs TikTok. Zastanawiałeś się kiedyś, jakie są główne różnice między wykorzystaniem wyszukiwarki Google a TikTok w kontekście dotarcia do potencjalnych klientów? Te dwa serwidy internetowe oferują różne możliwości i strategie marketingowe. W tym artykule odkryj, jakie są kluczowe różnice i jak wykorzystać je efektywnie, aby dotrzeć do swojej docelowej grupy klientów.

Zobacz więcej

Google Analytics 4 – sprawdź, zanim zaczniesz korzystać

Google Analytics 4 budzi w użytkownikach tyle samo euforii, co obaw. Największe emocje wywołuje fakt, że w lipcu 2023 r. nowa usługa zastąpi całkowicie dotychczasowy Google Analytics Universal. Został więc dokładnie rok, aby zapoznać się z odświeżoną wersją narzędzia, a przede wszystkim – skonfigurować obecne konto zgodnie z bieżącymi wytycznymi. Czy rewolucja, jaką planuje amerykański gigant to dobry kierunek i jak się na nią przygotować? Sprawdź nasz krótki poradnik.

Zobacz więcej

Reklama TV vs On-line

Lepiej inwestować w reklamę on-line, czy telewizyjną? Jakie trendy panują obecnie na rynku i gdzie warto lokować środki reklamowe? Więcej na ten temat, zdradzamy w artykule.

Zobacz więcej

Biznes to nie tylko sprzedaż. Jak firmy wspierają Ukrainę?

Zarówno wielkie koncerny, jak i małe, lokalne brandy dokładają wszelkich starań, aby ich działania były blisko bieżących wydarzeń, a co za tym idzie – konsumentów. Kampanie zaangażowane społecznie nie muszą bezpośrednio przekładać się na większą sprzedaż, lecz mogą znacząco poprawić wizerunek marki i zapewnić jej lepszą rozpoznawalność. Wybuch wojny w Ukrainie skłonił większość firm do przygotowania działań o charakterze pomocowym. Które z marek wykazały się szczególnym wyczuciem potrzeb i umiejętnością komunikacji swoich działań w tym trudnym czasie? Poznajcie nasz subiektywny przegląd.

Zobacz więcej

Czy RODO doprowadzi do końca Google Analytics?

Kiedy w styczniu bieżącego roku austriacki urząd ochrony danych uznał, że korzystanie z Google Analytics narusza przepisy RODO, w sieci zawrzało. O ile już od dawna mówiło się, że największe narzędzie analityczne od amerykańskiego giganta, łamie europejskie regulacje prawne, o tyle zaskoczenie wzbudziła jawnie zakomunikowana decyzja, będąca efektem skarg, wniesionych przez organizację pozarządową NOYB. Co wyrok austriackiego organu oznacza dla polskich marketingowców i czy już wkrótce będziemy mogli zapomnieć o używaniu Google Analytics w bieżących działaniach sprzedażowych?

Zobacz więcej

Reklama TV vs On-line

Lepiej inwestować w reklamę on-line, czy telewizyjną? Jakie trendy panują obecnie na rynku i gdzie warto lokować środki reklamowe? Więcej na ten temat, zdradzamy w artykule.

Zobacz więcej

Co możesz zyskać dzięki strategii Voice of the Customer?

Rozpoznanie potrzeb użytkowników jeszcze nigdy nie stanowiło tak ważnego elementu działań marketingowych, jak obecnie. Istotne jest nie tylko zrozumienie, jakich produktów lub usług szukają nasi potencjalni klienci, ale też, jakie doświadczenia towarzyszą użytkownikom podczas przebiegu całej transakcji, a nierzadko również po jej zakończeniu. W jaki sposób możemy badać tzw. customer’s voice i co daje wsłuchiwanie w się w głos konsumentów?

Zobacz więcej

4 najważniejsze trendy w digital marketingu na 2022 rok

Pandemia wywołała w świecie marketingu prawdziwe tsunami. Wszystkie działania przeniosły się do sieci, a sukces odnieśli ci, którzy szybko odnaleźli się w nowej rzeczywistości. Ostatnie dwanaście miesięcy przyniosło pewną stabilizację w branży, natomiast konsumenci zaczęli otwarcie wyrażać swoje oczekiwania. Co przyniesie rok 2022? Poznajcie cztery najważniejsze trendy, o których z pewnością będzie jeszcze głośno.

Zobacz więcej

Orange Juice i Bieg Firmowy

Biegowi Firmowemu, któremu mieliśmy wielką przyjemność partnerować, dziękujemy za miłe słowa: „Tak jak chęć pomocy podopiecznym Fundacji Everest napędza Was do udziału w Biegu Firmowym, tak nasz Partner Orange Juice dzięki dokładnej analityce oraz skutecznej reklamie Google Ads napędza widoczność w internecie!”.

Czytaj więcej na Facebooku

Inspirujemy na Marketing Inspire

To już było: Marketing Inspire w Hard Rock Cafe Wrocław. Ale spokojnie, jeszcze BĘDZIE. Już w czerwcu kolejna edycja i porcja solidnych inspiracji i case study. Dziękujemy za zaproszenie najbardziej inspirującym!

Czytaj więcej na Facebooku

Partner Biegu Firmowego

Zostaliśmy nie tylko partnerem Biegu Firmowego, ale także postanowiliśmy zmierzyć się z rzuconym przez nich wyzwaniem. Piękna pogoda, świetna organizacja i sztafeta 5 x 5 km, łącznie 2 godziny 16 min dobrej zabawy – tyle wystarczyło by udowodnić, że jeszcze trochę nauki biegania przed nami. To kto się z nami ściga za rok?

Czytaj więcej na Facebooku

Golden Marketing Conference ze świetnym wynikiem

Na 5 miejscu najlepszych prezentacji podczas katowickiej edycji Golden Marketing Conference znalazł się Krzysztof Czyżykiewicz z Orange Juice.

Czytaj więcej na Facebooku

Orange Juice na Konferencji Stowarzyszenia Kierowca.PL

Łukasz Wnuk opowiedział o nowościach i przydatnych funkcjach w reklamie Google! Wyjaśnił, jak docierać do klientów szybciej, lepiej i zgodnie z planem, a także zapoznał z możliwościami Google i pokazał, jak zacząć skalować biznes efektywniej.

Czytaj więcej na Facebooku

Konferencja CEE Agency Day 2017 już za nami!

Dzięki Google&SEM Friends! Konferencja CEE Agency Day 2017 już za nami. 400 najlepszych agencji w regionie CEE, w tym mocna reprezentacja specjalistów z Polski odkryła tajne plany Google na Hradczanach w Pradze. Mobile, Atrybucja i Automatyzacja to słowa, które na długo zdominują kierunek rozwoju marketingu online.


Czytaj więcej na Facebooku

EKIPA NEONET WIE JUŻ WSZYSTKO O AdWords!

Ekipa NEONET wie już wszystko o AdWords!


To już finał starcia Trener AdWords vs NEONET Dream Team
Bilans końcowy:
Pytania bez odpowiedzi? – 0
Świetna ekipa słuchaczy? – 1
Przekazane wiadomości? – Całe multum
Jeszcze raz dzięki za niepowtarzalną atmosferę NEONET

Czytaj więcej na Facebooku

PROGRAM RISING STARS WYRÓŻNIŁ ORANGE JUICE

Tak, tak – to już oficjalne – jako jedna z sześciu agencji w całej Polsce, znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie wyróżnionych w Programie Rising Stars.

Przed nami nowe szlaki, nowe wyzwania, nowe konstelacje – w końcu jesteśmy Rising Stars! Oby więcej takich momentów.

Czytaj więcej na Facebooku

Orange Juice na Flexiform Day

Flexiform Day w Zielonej Górze – było dla nas okazją do spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami i przedstawienia Im możliwości Google i strategii dotarcia do grupy docelowej. Więcej przeczytasz w Gazecie Lubuskiej i na naszym fanpage’u.

Czytaj więcej na Facebooku

Orange Juice przeprowadza Internetowe Rewolucje

Samorządowcy też mogą efektywnie wykorzystywać Google Adwords i Google Analytics – wczoraj, we wrocławskim DCFie, Krzysztof prezentował sposoby wykorzystania narzędzi Google przedstawicielom dolnośląskich samorządów – przekonaj się jak rewolucja internetowa wkroczyła w mury DCFu!

Czytaj więcej na Facebooku

Orange Juice i Design Thinking – to musiało się udać!

Myślenie projektowe i Google – to wyjątkowo udana mieszanka. Najnowsze trendy i korzyści jakie niesie obecność w Internecie przedstawialiśmy KN Design Thinking – tym razem internetowe rewolucje zagościły na Uniwersytecie Ekonomicznym – dowiedz się więcej na fb!

Czytaj więcej na Facebooku

Orange Juice podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Zwiększenie rentowności e-biznesu? Tak! W czasie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pokazywaliśmy właścicielom firm jak skutecznie zwiększać Ich zyski z pomocą analityki internetowej. Jak było? Zerknij na fb!


Czytaj więcej na Facebooku

II EDYCJA BUSINESS PARTNER MEETING

II edycja Business Partner Meeting rozpoczęta!


Do końca roku widzimy się z przedsiębiorcami z Opola, Zielonej Góry i Wrocławia, tymczasem zobaczcie jak wyglądało #BPM w zeszłym tygodniu.

Czytaj więcej na Facebooku

MAMY TO! – STATUS GOOGLE PARTNER PREMIER

Orange Juice zdobyła Status Google Partner Premier!


To znak, że nasza agencja spełniła szereg wymagań dotyczących jakości świadczonych usług i posiada duże doświadczenie potwierdzone przez Google. Sprawdź nas!

Czytaj więcej na Facebooku

DOUBLE CLICK W ORANGE JUICE

Powiększyliśmy ofertę świadczonych usług!

DoubleClick to jedno narzędzie do zarządzania wieloma platformami reklamowymi. Jeśli prowadzisz duży serwis internetowy, masz jasno określone wskaźniki warunkujące sukces biznesowy, korzystasz z wielu kont AdWords, Bing czy Yahoo – przenieś zarządzanie kampanią internetową na wyższy poziom.

Czytaj więcej na Facebooku

Bądź na bieżąco

Zastanawiasz się jak prowadzić działania online przynoszące przychody?

Skontaktuj się z nami
Bądź na bieżąco
blog-orange-juice-napdzamy-sprzeda-w-internecie