Pokaż wszystkie () Juice w wolnych chwilach (23) Juicy Case Studies (9) Orange Breaking News (51)
asystent google

11/04/2019

Asystent Google a reklamy

Już od paru miesięcy Asystent Google działa w języku polskim. Cieszy się on całkiem sporą popularnością na całym świecie. Wszystko za sprawą tego, że wystarczy jedno zapytanie do Asystenta i otrzymujemy od razu jasną odpowiedź. Na przykład wyznaczoną trasę czy grafikę, jakiej szukaliśmy. Do tej pory odpowiedzi, które otrzymywaliśmy Google brało z wyników organicznych w wyszukiwarce. Z tego powodu też popularność Asystenta ograniczała możliwości reklam Google Ads.

Asystent Google z reklamami nie tylko w USA?

Jak się okazuje, Asystent Google zaczyna od niedawna wyświetlać materiały sponsorowane. Niektórzy wydają się być zaskoczeni, ale było to do przewidzenia. Asystent testowo wyświetlał reklamy już w lutym. Reklamy nie pojawiły się jeszcze w Polsce, a w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wskazuje jednak na to, że lada moment również w innych państwach, w odpowiedzi na niektóre zapytania, otrzymamy linki sponsorowane. Ale podobno reklamy mają wyświetlać się tylko na niektóre zapytania.

W sieci znajdziemy krążący zrzut ekranu do reklam hoteli, które pojawiły się w odpowiedzi na zapytanie użytkownika.

 

Porozmawiajmy o Twoim marketingu

 Skontaktuj się z nami! 

Bądź na bieżąco

Zastanawiasz się jak prowadzić działania online przynoszące przychody?

Skontaktuj się z nami
Bądź na bieżąco

Zapisz się do Newslettera

i otrzymuj najnowsze informacje ze świata reklamy internetowej :)

Mennica Wrocławska

sprawdź case study
asystent-google-a-reklamy-orange-juice-praktyczne-strategie-obecnoci-w-internecie-marketing-internetowy-orange-jucie-to-wicej-ni-agencja-google-szkolenia-analityka-ux-mobile-social-sprawd